- Advertisement -spot_img

TAG

Grafik

Ja çfarë e bëri Ramën të “tërbohet”

Kryeministri Edi Rama ka postuar në Facebook grafikët tregues të ecurisë së vaksinimit gjatë javës së fundit në Shqipëri dhe disa vende të tjera...

Latest news

- Advertisement -spot_img