- Advertisement -spot_img

TAG

greqi burg

Përleshje mes shqiptarësh në burgun grek, plagoset rëndë 30-vjeçari

Një përleshje e ashpër ka nisur mes pesë shqiptarëve në burgun grek Domokou. Ata janë rrahur me shkopa druri dhe për pasojë është plagosur...

Latest news

- Advertisement -spot_img