- Advertisement -spot_img

TAG

grupi i Xhuvanit

Ngjarja në Elbasan,Grupi i Xhuvanit qëlloi mbi furgonin e PD-së

Ndërsa orët kalojnë, zbardhen detaje në lidhje me përplasjen me armë që ndodhi në Elbasan ku dhe mbeti i vrarë Pjerin Xhuvani, eksponent i...

Latest news

- Advertisement -spot_img