- Advertisement -spot_img

TAG

hapesire

Cila është dëshira më e madhe e Jeff Bezos, që tashmë po e bën realitet

Jeff Bezos po përgatitet të shkojë jashtë kësaj bote. Blue Origin, kompania e prodhimit të hapësirës ajrore dhe fluturimeve hapësinore e themeluar nga miliarderi...

Testi del me sukses. Raketa SpaceX e Elon Musk gati të dërgojë njerëz në hapësirë

Arriti të ulet me sukses në Tokë raketa prototip Starship e kompanisë së Elon Musk, SpaceX. Raketa ia arriti të kryejë një hap tjetër përpara...

Latest news

- Advertisement -spot_img