- Advertisement -spot_img

TAG

Harry

Harry dhe Meghan Markle i japin lamtumirën Princit Philip

“Pusho në paqe Lartmadhëria juaj, Duka i Edinburgut”. Me një mesazh të thjeshtë, Princ Harry dhe Meghan Markle i dhanë lamtumirë Princit Philip. Harry...

Harry akuzohet nga vëllai i tij : ‘Vuri famën para familjes’

Princ William vijon ende të jetë paksa i tronditur nga intervista e fundit që Harry dha për Oprah, por tani që ka kaluar pak...

Latest news

- Advertisement -spot_img