- Advertisement -spot_img

TAG

harta

Humbja e Trump/ Simpson e parashikoi tetë vite më parë

Thuajse 8 vite më parë tifozët e Simpson kanë parë atë që po ndosh sot, Trump dhe republikanët po humbasin zgjedhjet. Në eposodin e vitit...

Latest news

- Advertisement -spot_img