- Advertisement -spot_img

TAG

Hec-i

Protesta të dhunshme në Mirditë, banorët kundër ndërtimit të Hec-it

Banorët e fshatrave Thirrë dhe Sang në Mirditë , ditën e sotme kanë protestuar kundër ndërtimit të një HEC-i dhe një fabrike uji në...

Latest news

- Advertisement -spot_img