- Advertisement -spot_img

TAG

hedhja e kripes

Nusret në një proces gjyqësor, mënyra e hedhjes së kripës, ide e vjedhur

Kuzhinieri i fashmëm po ashtu pronar i shumë restoranteve të hapura në Dubai dhe jo vetëm, Nusret Gokçe po përballet me një proces gjyqësor...

Latest news

- Advertisement -spot_img