- Advertisement -spot_img

TAG

Hiqe termin: avioni i ushtris Britanike avioni i ushtris Britanike

Rrëzohet avioni i ushtrisë britanike. Ja cila është arsyeja

Rrëzohet avioni i ushtrisë britanike, helikopterët dhe ambulacat me urgjencë drejt vendngjarjes Mediat britanike raportojnë një avion i flotës ajrore mbretërore britanike është rrëzuar në...

Latest news

- Advertisement -spot_img