- Advertisement -spot_img

TAG

Hit i ri

A jeni gati për hitin e rradhës?Kënga e re e Taynës dhe e Azetit e ka një datë publikimi

Kaq shumë është folur lart e poshtë dhe më në fund po bëhet realitet! Disa ditë që është bërë e ditur se Tayna do...

Stresi premton hitin e radhës, zbulon detaje të reja..

Pak ditë më parë, Stresi zbuloi se po punonte për të sjellë një bashkëpunim me reperin anglez, C Biz. Ai ndau një video në...

Latest news

- Advertisement -spot_img