- Advertisement -spot_img

TAG

ID

Ju ka skaduar karta e identitetit?/ Ja si do të veproni për të aplikuar.

Për të parandaluar rradhët e gjata dhe kontaktin e afërt fizik të njezërve, Ministria e Brendshme ka publikuar përpara disa javëve strategjinë që do...

VIDIO/ Infermierëve u kërkohen të dhënat e ID për votimet

Në mbrëmjen e djeshme redaksinë e emisionit “Stop” në Tv Klan ka mbërritur një denoncim, që tregon se në Spitalin e Peshkopisë po mblidhen...

Latest news

- Advertisement -spot_img