- Advertisement -spot_img

TAG

Ilgnor vora

Detaje të reja/ Ky është momenti i vendosjes së tritolit në banesën e kreut të PD-së. Del në skenë një sherr…

  InfowebTv ka siguruar pamjet e momentit kur është vendosur tritoli në banesës e drejtuesit të PD-së për Shijakun, Ilgnor Vora. Siç shihet dhe në...

Latest news

- Advertisement -spot_img