- Advertisement -spot_img

TAG

ilir bejqa

Mjeku i njohur sulmon Ilir Bejqën: I paaftë, krijoi një administratë vrastare të dijes (EMRI)

  Mjeku Pajtim Lutaj, përmes një postimi në rrjete sociale ka akuzuar politikat qeveritare dhe specifikisht ish-ministrin e Shëndetësisë Ilir Beqja, në lidhje me refuzimin...

Latest news

- Advertisement -spot_img