- Advertisement -spot_img

TAG

Industrinë e naftës

Kryemadhi takim me naftëtarët në Fier: Qeveria s’ka strategji dhe investime

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar takim në naftëtarët e Fierit. Kryemadhi u shpreh se deri më tani nuk është bërë asnjë strategji për...

Latest news

- Advertisement -spot_img