- Advertisement -spot_img

TAG

infeksion

8-vjeçarja në Kosovë në gjendje të rëndë nga ethet e minjve, ja çfarë duhet të dini për këtë infeksion

Një vajzë 8 vjeçare është në gjendje të rëndë shëndetësore për shkak të infektimit me ethet e minjve. Kështu ka bërë të ditur u.d...

VOA/ Shkencëtarët: Përgatituni për një infeksion të ri vdekjeprurës

Shkencëtarët paralajmërojnë se bota do të goditet nga një pandemi e re dhe se kjo është thjesht çështje kohe. Ndaj ata u bëjnë thirrje...

Latest news

- Advertisement -spot_img