- Advertisement -spot_img

TAG

info elbasani bota

Nuk e besonte që covid ekzistonte/ Vdes modeli 33-vjeçar

Një influencues i njohur në rrjet për mbajtjen e trupit në formë dhe stilin e shëndetshëm të jetesës, i cili pretendonte gjithashtu se Covid-19...

“Alo, vrava 3 fëmijët e mi”/ Vetëdorëzohet nëna vrasëse

Një ngjarje shokuese ka tronditur mëngjesin e sotëm Austrinë, ku tre vajza të vogla kanë mbetur të pajeta, teksa dyshohet se pas këtij krimi...

Vaksina e Oxford-it kundër Covid-19 i kthen njerëzit në majmunë/ Propaganda ruse

Propaganda ruse në programet politiko-humoristikepo përpiqen të diskretojnë vasksinën e Covid-19, që po zhvillohet nga shkencëtarët e Oxford-it. Mjetet e propagandës ruse tentojnë të shpërndajnë...

Vdes pasi merr dhuratën e kërkuar nga i dashuri për 18 vjetorin

Maria Chiara Previtali ka ndërruar jetë vetëm një ditë pasi kishte festuar ditëlindjen e saj të 18-të. Mediat italiane shkruajnë se e reja vdiq...

Lufta e Tretë Botërore?/ Koreja e Veriut provokon SHBA-në

Koreja e Veriut ka prezantuar raketën më të re ndërkontinentale balistike “ICBM”, e cilësuar nga specialistët si më e madhja e prodhuar ndonjëherë në...

Kim Jong Un: “Covid-19 nuk mund të parandalohej pa socializmin”

Kim Jong Un, lideri i Koresë së Veriut, mbajti një fjalim në një paradë ushtarake në Pyongyang, ndërsa shënohet 75 vjetori i themelimit...

Latest news

- Advertisement -spot_img