- Advertisement -spot_img

TAG

info elbasani shqiperia

Reagon policia/ Ekzekutuesi i Niko Goros ende nuk është identifikuar. Mbetet i plagosur një person tjetër.

Pas ngjarjes së ndodhur në Himarë policia ka bërë me dije se ekzekutuesi ende nuk është identifikuar. Plumbat kanë prekur dhe personin me...

Shteti zgjidhi problemin e të burgosurve, por jo tonin. Jemi si mos më keq/ Reagojnë naftëtarër ditën e 14 të grevës

Në ditën e 14 të grevës së urisë, naftëtarët janë më të vendosur se kurrë për të mos u dorëzuar! Zgjedhja e problemit...

Latest news

- Advertisement -spot_img