- Advertisement -spot_img

TAG

info elbasani website

Studimi i fundit/ Ja pse gratë ankohen më tepër

Shkencëtarët konfirmojnë se gratë ankohen më shumë, veçanërisht në mëngjes dhe ekziston një arsye specifike pse e bëjnë atë. Sipas një studimi të mëparshëm, gratë...

Filloi lufta?/ Anijet luftarake turke brenda shefit kontinental grek

Navtex i ri i Oruc Reis u lëshua mbrëmjen e së mërkurës vonë nga Turqia, duke ngritur një zonë hetimi në 24 pika, ndërsa...

Latest news

- Advertisement -spot_img