- Advertisement -spot_img

TAG

info elbasanio portal

Aksident në aksin Elbasan- Metalurgji

Një aksident sapo ka ndodhur në aksin Elbasan -Metalurgji, në afrësi të një karburanti. Një automjet i tonazhit të rëndë është përplasur me një...

Vidhte në mënyrë pirate të dhënat e personale të qytetarëve/ Arrestohet nga policia shqiptare.

Policia shqiptare ka realizuar një tjetër aksion të suksesshëm duke arrestuar një shtetas të huaj, i cili pirateronter telefonatat e njerëzve të tjerë dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img