- Advertisement -spot_img

TAG

Inter

Futbollisti humb ndjenjat duke luajtur, ndërpritet ndeshja

Christian Eriksen i ka trembur të gjithë në ndeshjen Danimarkë-Finlandë. Ai ka rënë pa ndjenjë në tokë dhe në fushë kanë zbritur mjekët. Ndeshja është...

Kërkimit për trajner duket se i erdhi fundi, Conte zbulon 4 kërkesat drejt Real Madridit

  Në shtëpinë e Real Madrid janë ditët e kërkimit për trajnerin e ri dhe shtypi spanjoll tani ka zvogëluar listën e pasardhësve të mundshëm...

Rama merr dhuratën për fitoren nga ekipi i Juves/ Thumbon interistat, kryesisht Bashën: Kini respekt për të mundurit

Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në Instagram ka bërë publike dhe dhuratën e ardhur nga klubi i tij i zemrës, Juventusi. Pa specifikuar...

Skandali i rrogave te Interi,katër muaj të papaguar

Interi në vështirësi ekonomike dhe tashmë nuk është më një sekret. Gazeta Repubblica bën bilancin e çështjes së pagave te Interi. Sa i përket...

Latest news

- Advertisement -spot_img