- Advertisement -spot_img

TAG

Izrael-Palestine

“Ti ulërije por unë nuk vija dot te ty”, bomba i vrau nënën dhe katër vëllezërit, 6-vjeçarja bashkohet me të atin

Një vajzë e vogël nga Gaza i ka mbijetuar sulmit tragjik izraelit që shkatërroi i shtëpinë duke vrarë nënë e saj dhe katër motrat...

Latest news

- Advertisement -spot_img