- Advertisement -spot_img

TAG

Joo Nilsen

Transferuan 600 mijë euro nga Filipinet në Shqipëri, dënohen me 20 vite burg 2 norvegjezët

Dy shtetas norvegjezë Joo Nilsen dhe Ove Johansen, janë cilësuar fajtor nga drejtësia shqiptare dhe janë dënuar me nga 10 vite burgim secili, për...

Latest news

- Advertisement -spot_img