- Advertisement -spot_img

TAG

jordaneze

Ndryshonin datën e skadencës së mallrave, merret vendimi për dy jordanezët

Gjykata e Tiranës ka liruar nga burgu dhe ka caktuar masën e sigurisë “detyrim paraqitje” për 2 jordanezët Jousef dhe Azis Rahman, të cilët...

Latest news

- Advertisement -spot_img