- Advertisement -spot_img

TAG

Juli

Pas debateve të ashpra, Juli fton Sindin në një udhëtim në Rumani

Emisioni “Për’puthen” ka mbaruar, por me siguri i mbani mend Julin dhe Sindin. Ata kanë patur disa herë debate të ashpra në emision, të...

Arjani i revoltuar zbulon kërcënimet që Sindi i ka bërë Julit

Para pak javësh Sindi pati një përplasje shumë të ashpër me Julin, që u bë shkak për një shpërthim shumë të fortë të konkurrentes....

Sindi përlotet dhe del nga studio : Nuk po arrij të qetësoj familjen

Emisioni “Për’puthen” nisi sot krejtësisht ndryshe. Sindi i kërkoi produksionit të diskutonte për një video ‘live’, në Instagram mes Julit dhe Alesandros. Sipas Sindit, Juli...

Juli thumbon takimin e Sarës : Elektriçist nuk jam, por e pashë tensionin mes tyre

Puntatën e sotme në Për’puthen u dha takimi mes Geljanit dhe Sarës. Pas takimit, në studio Sara tha se ishte shumë në siklet në...

Juli shfaq xhelozi,Aristela debaton me Sarën :Ma prishe takimin me gjithë shoqet e tua

Juli dhe Aristela kanë patur takimin e tyre ku dukeshin më të afërt. Në studio, Juli deklaroi se është pak xheloz për Aristelën dhe për...

Latest news

- Advertisement -spot_img