- Advertisement -spot_img

TAG

kabine

(Video) Momenti i rënies së kabinës së teleferikut në Itali

Së fundmi janë publikuar pamjet e rrëzimit të kabinës së teleferikut në Itali ku humbën jetën 14 persona dhe nga tragjedia shpëtoi vetëm një...

Latest news

- Advertisement -spot_img