- Advertisement -spot_img

TAG

kakavije greve

Nesër pika kufitare e Kakavijës do të jetë e mbyllur. Pala greke hidhet në grevë

Drejtoria Vendore e Kufirit dhe Migracionit Gjirokastër këtë të hënë ka bërë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë qytetarët të cilët kërkojnë që...

Latest news

- Advertisement -spot_img