- Advertisement -spot_img

TAG

kallashnikov policia vlore

Kapet me kallashnikov në automjet

Kontrolle të shtuara në të gjitha qarkun, për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e armëmbajtjes pa leje. Parandalohet një ngjarje e...

Latest news

- Advertisement -spot_img