- Advertisement -spot_img

TAG

kanabis shqiptare britani

Kultivonin kanabis në tre katet e ndërtesës, kapen 2 të rinjtë shqiptarë në Britani (EMRAT)

Dy shqiptarë, të identifikuar si S. Kullau, 23 vjec dhe M. Sadja, 24 vjec janë vënë në pranga pasi akuzohen për kultivim të lëndëve...

Latest news

- Advertisement -spot_img