- Advertisement -spot_img

TAG

kanceri i gjirit

Marshimi i djeshëm/ 688 gra të diagnostifikuar me kancer gjiri në vend.

Ditën e djeshme është realizuar një marshim në kuadër të luftës kundër kancerit të gjirit. Marshimi ka nisur nga stadiumi “Elbasan Arena” dhe ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img