- Advertisement -spot_img

TAG

Kanine

LAJM I FUNDIT/ Atentati në Kaninë , arrestohet Edison Begaj

InfoWebTv bën me dije se është arrestuar Edison Begaj, të cilit iu bë atentati në Kaninë. Forcat Renea dhe policia e Vlorës zbarkuan në Lungomare...

Latest news

- Advertisement -spot_img