LAJM I FUNDIT/ Atentati në Kaninë , arrestohet Edison Begaj

0

InfoWebTv bën me dije se është arrestuar Edison Begaj, të cilit iu bë atentati në Kaninë.

Forcat Renea dhe policia e Vlorës zbarkuan në Lungomare pasi ishin në kërkim të personave të shpallur në kërkim për armëmbajtje pa leje. Gjatë operacionit, u arrestua Edison Begaj, i cili po lëvizte me armë zjarri pa leje.

Ndërkohë, u shoqëruan për në komisariat edhe 10 persona të tjerë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here