- Advertisement -spot_img

TAG

karoline

Gazeta greke: Policia ka zbuluar vrasësit e 20 vjeçares, merr urgjent me helikopter bashkëshortin e saj, gati prangat për…

Zhvillime të rëndësishme po ndodhin lidhur me vrasjen e 20-vjeçares Caroline Crouch në banesën e saj! Gazeta greke ka bërë me dije se brenda...

Një doleshente humb jetën dhe 14 të tjerë plagosen nga një zënkë e çastit në koncert

Një vajzë adoleshente u qëllua për vdekje dhe 14 të pranishëm të tjerë u plagosën gjatë një gjuajtje masive në një concert koncert të...

Latest news

- Advertisement -spot_img