- Advertisement -spot_img

TAG

karrierë televizive

Sienna Miller flet per ankthin në fillimet e karrierës/”Kurrë nuk jam kthyer mbrapa për t’i parë filmat në të cilët kam luajtur”

Ylli i “Layer Cake”, 39 vjeçare, diskutoi me ‘Grazia’ në lidhje me përpjekjet e saj për të parën punë dhe pranon se ishte kritike...

Latest news

- Advertisement -spot_img