- Advertisement -spot_img

TAG

kejvina kthella

Kejvina Kthella bën copë-copë pjatat e restorantit në Dubai (FOTO)

Kejvina Kthella ka publikuar disa video nga Dubai, ku tregon se po e shijon në maksimum udhëtimin në tokën e sheikëve. Duke hedhur pjata në...

Vazhdon lista…Lidhja sekrete e Kejvina Kthellës me djalin e Hashim Thaçit. Si ia shijoi pasurinë deri sa ia konfiskuan

Aktakuza, dorëheqja dhe konfiskimi i shtëpisë së ish-Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, ishte lajmi që bëri xhiron në mediat kosovare, shqiptare, por jo vetëm....

Latest news

- Advertisement -spot_img