- Advertisement -spot_img

TAG

Khloe Kardashian

Pse ‘Skuadra Kardashian’ po lëviz çdo gurë?

Skuadra Kardashian është vënë e gjitha në lëvizje për të fshirë një foto private të Khloe Kardashian, e cila zbulon një pjesë të yllit...

Një fejesë në horizont ? Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson ngatërrojnë gjithë rrjetin

Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson kanë konfirmuar vetë se janë kthyer sërish me njëri-tjetrin, por tashmë kanë ngritur dyshimet se edhe mund të jenë...

Latest news

- Advertisement -spot_img