- Advertisement -spot_img

TAG

kim mehmeti

Kim Mehmeti: Shqiptarët dëgjuan Vuçiçin dhe votuan ‘Piktorin’

Në lidhje direkte me A-Show, analisti Kim Mehmeti, tha se në këto zgjedhje shqiptarët më shumë se kritikat, rekomandimet, dëgjon Vuçiçin që u kërkoi...

T’ia ndalosh Albin Kurtit të kandidojë për deputet, si t’ia vrasësh rinisë së Kosovës shpresën!

Nga Kim Mehmeti Kosova është përballë zgjedhjeve të reja parlamentare. Dhe Kosova që tani e dinë se kush do i fitojë këto zgjedhje, por nuk...

Piktori përfaqëson mendësinë politike serbe të Vuçiçit

Nga Kim Mehmeti Gjatë historisë së kombit tonë, kurrë nuk ka munguar ndonjë mbret serb që ta ndihmojë mbretin shqiptar ta rikthejë fronin e humbur...

Latest news

- Advertisement -spot_img