- Advertisement -spot_img

TAG

kina itali

Kina akuzon Italinë: Origjina e Covid-it jeni ju!

Në një studim i fundit, Kina ka ngritur dyshime të forta dhe ka akuzuar Italinë se është ajo shkaktrare e koronavirusit. Por Pekini gjithashtu...

Latest news

- Advertisement -spot_img