- Advertisement -spot_img

TAG

kina shba

Rriten tensionet mes dy fuqive më të mëdha në botë. Kina paralajmëroi luftë, SHBA nxjerr nga hangarët bombarduesit gjigandë

Nuk është dashur asgjë më shumë veç një deklaratë nga presidenti kinez Xi Jinping, që ushtria amerikane të përvesh mëngët dhe të nis me...

Latest news

- Advertisement -spot_img