- Advertisement -spot_img

TAG

kine indi

Përplasje ushtarake mes Kinës dhe Indisë, 20 ushtarë të vdekur

Një përplasje ushtarake midis Indisë dhe Kinës në kufirin e tyre të diskutueshëm në Himalaje, është përshkallëzuar në përleshje vdekjeprurëse. Tre ushtarë indianë u vranë...

Latest news

- Advertisement -spot_img