- Advertisement -spot_img

TAG

Klea Huta

“Më mori emisionin me lojë të pistë”, Klea Huta flet për moderatoren që i bëri të papriturën

Klea Huta është një nga moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar dhe na ka vërtetuar se ajo mund të përballojë më së miri...

Elgit Doda poston foton e ëmbël duke ushqyer vogëlushin Krid, spikat komenti i Kleas

Pak muaj më pare këngëtarja Klea Huta dhe bashkëshorti i saj Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë. Klea solli në jetë djalin...

“Gjëja më e tmerrshme”/ Klea Huta ndan me ndjeksit eksperiencën me simptomën 3 vjeçare që i la Covid

Klea Huta ka zbuluar para disa kohësh se ka kaluar Covid-19 së bashku me familjen e saj. Moderatorja ndau me ndjekësit eksperiencën e saj...

Klea Huta humb njeriun e shtrenjtë, ja çfarë shkruan ajo përkrah fotos së personit

Me një foto të publikuar pak minuta më parë, Klea Huta ka treguar se ka humbur një nga njerëzit më të dashur të familjes,...

Latest news

- Advertisement -spot_img