- Advertisement -spot_img

TAG

Kleina Kasanai

Ministrja e Arsimit znj. Evis Kushi prezanton Agjencinë Kombëtare të Rinisë në Elbasan

Në këtë takim së bashku me Ministren znj. Evis Kushi dhe Kryetarin e Bashkisë z. Gledian Llatja ishte prezent dhe Drejtoresha e Përgjithshme e...

Latest news

- Advertisement -spot_img