- Advertisement -spot_img

TAG

Klisni Lala

Mbetjet urbane, ngrihet task forca

Kosha të tejmbushur, rreth tyre inerte dhe bimesi të hedhura nga banorë mbeten shqetësim për këta të fundit pasi kthehen në burim infeksioni, shkruan...

Latest news

- Advertisement -spot_img