- Advertisement -spot_img

TAG

Koma

Mbeti me dëmtim të përhershëm të trurit/ Gruaja e motoristit shpërndan videon ku po udhëtonte me 246 km/h për të sensibilizuar të tjerët ...

  Policia ka shpërndarë pamjet e një përplasjeje me motor që la një burrë australian të Jugut me një dëmtim të përhershëm të trurit. Gruaja e...

U godit 27 herë në dysheme nga trajneri dhe shoku i tij i xhudos, 7-vjeçari në koma

Rasti i një djali që po lufton për jetën e tij pasi u përplas në dysheme 27 herë, gjatë praktikës së xhudos nga trajneri...

Zgjohet nga koma dhe përballet me Covid-19

Studenti kaloi 11 muaj në koma pas një aksidenti të rëndë më makinë, kur zgjohet nuk kishte dijeni që bota po përballej më Covid-19. Joseph...

Latest news

- Advertisement -spot_img