- Advertisement -spot_img

TAG

Kombinat

Shembja e pallatit të dëmtuar nga tërmeti/ Reagon Meta, ja çfarë thirrje bën ndaj qeverisë dhe bashkisë

  “I keqardhur nga çfarë po ndodh në Zall Herr dhe në zonën e “Kombinatit” në Tiranë, ku sipas të dhënave të bëra publike, Qeveria...

Kryemadhi nga Kombinati: Betejën e parë qytetarët e kombinatit e fituan

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi u premtoi qytetarqve sot në Kombinat se shtëpitë do t’i ndërtojnë aty ku i kishin. Kryemadhi gjithashtu kërkoi që...

“Vrasës! Qentë janë 3 ditë pa ngrënë”/ Protestë për mbrojtjen e kafshëve

Një protestë e aktivistëve për mbrojtjen e të drejtave të kafshëve është zhvilluar sot në Kombinat, ku qytetarët janë përplasur me policinë. Protestuesit kërkuan mbylljen...

E mbijetuara e ngjarjes horror që ndodhi në Kombinat, është punësuar në Arkivën e Shtetit

Blerta Josifi, e mbijetuara e ngjarjes horror që ndodhi në Kombinat, duket se i është rikthyer jetës normale. Ajo u gjet në gjendje kritike në...

Latest news

- Advertisement -spot_img