- Advertisement -spot_img

TAG

Komente

Pas lindjes së bebit, ndjekësi fyen rëndë Tunën! Shpërthen në të shara ndaj tij Patrisi

Lajmi se Tuna u bë nënë për herë të dytë ka surprizuar jo pak persona pasi këngëtarja e ka mbajtur në fshehtësi të plotë...

Facebook ndryshon rregullat në lidhje me komentet

Facebook ka nisur një menu të re që lejon profilet personale, publike dhe të faqeve që të kufizojnë përdoruesit nga futja e komenteve. “Ndryshimi i...

Me të brendshme të kuqe! Ç’koment pikant i bëri Noizy Bebe Rexhës

Me të brendshme të kuqe, e gjendur në kuzhinë- dy fotografi joshëse të Bebe Rexhës, njëra pas tjetrës, të cilave nuk mundi t’u rezistonte...

“Po të isha e virgjër, besoj se do të ishin shumë të gëzuar”,moderatorja flet për mesazhet negative që merr

Einxhel Shkira është një nga moderatoret më të dashura për publikun dhe njihet për karakterin e saj të veçantë. Pavarësisht fjalëve të njerëzve dhe komenteve...

Latest news

- Advertisement -spot_img