- Advertisement -spot_img

TAG

Komisioni Europian

Çfarë po ndodh me vaksinat AstraZeneca dhe Johnson&Johnson

  Komisioni Europian ka vendosur të mos rinovojë kontratat e vaksinave Covid-19 vitin e ardhshëm me kompani të tilla si AstraZeneca dhe Johnson & Johnson,...

A do të vazhdojë ende ndryshimi i lëvizjes së akrepave të orës?

Të dielën më 28 mars në orën 2 të natës, kthehet ora verore. Akrepat e orës do të duhet të lëvizin përpara me 60 minuta,...

Latest news

- Advertisement -spot_img