- Advertisement -spot_img

TAG

Komplimenta

“Ti zemër je nis për djalë, krejt kot ke dalë vajzë”, komplimentet e Markut për Rudinën janë krejt të pazakonta

Rudina Dembacaj dhe partneri i saj Mark Frroku u kurorëzuan me martesë në ditën e parë të vitit 2021. Propozimi ka ardhur si një surprizë...

Latest news

- Advertisement -spot_img