- Advertisement -spot_img

TAG

komunikatë Elbasan

Komunikata e Shtabit të Emergjencave në Prefekturën e Elbasanit për situatën e krijuar nga ngrica dhe dëbora

  Ne qarkun Elbasan gjate oreve te mbremjes se djeshme ka pasur reshje debore ne zonat malore. Ne zonat malore te Librazhdit si Stebleva trashesia...

Latest news

- Advertisement -spot_img