- Advertisement -spot_img

TAG

komuniteti LGBTQ

Kamioni futet mes turmës së komunitetit LGBTQ, ndërron jetë një person, disa të plagosur

Një i vdekur dhe dy të plagosur. Ky ka qenë bilanci i një ngjarjeje që ndodhi në Florida të SHBA-ve, ku një kamion u...

Latest news

- Advertisement -spot_img