- Advertisement -spot_img

TAG

konlfikt

Ngjarje e rëndë, babë e bir rrahin dhe therin me thikë një person

Një shtetas ka mbetur i plagosur me thikë në Kamëz, pas një konflikti me dy persona, të identifikuar si babë e bir me inicialet...

Latest news

- Advertisement -spot_img